Stacionární filtrační jednotka Plymovent WallPro Double

Hodnocení 

Plymovent

U výrobce (3 pracovní týdny)


WallPro je samočistící odsávací zařízení pro profesionální svářeče. Vhodné pro svařovací dýmy vznikající při sváření klasické i nerezové oceli

Více informací

222 475 Kč bez DPH

269 195 Kč s DPH

Zobrazit cenu v EUR


B B

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

Historie ceny

Stacionární filtrační jednotka Plymovent WallPro Double

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

Recenze

Více informací

Odsávací a filtrační jednotka svařovacích dýmů Plymovent WallPro, s automatickým systémem čištění filtru, je navržena pro potřeby profesionálních svářečů. Je vhodná pro širokou škálu aplikací, při nichž dochází ke vzniku svařovacích dýmů, stejně jako pro jiné prašné aplikace.

 

WallPro je vyvinuto v souladu s nejnovějšími poznatky v oblasti technologie čištění filtru a s unikátním konceptem bezprašné údržby, které zajišťuje bezpečnost pro každého - svářeče, jeho bezprostřední okolí i techniky údržby.

 

Bezpečná a bezprašná údržba

Jednotky WallPro umožňují bezprašnou údržbu s cílem minimalizovat expozici nečistot a škodlivin během běžných servisních činností. Pomocí uzavíratelné klapky mezi filtrační jednotkou a odpadní nádobou lze nečistoty odstraňovat dokonce i za provozu jednotky. Filtr je bezprašně měněn pomocí unikátního konceptu bag-in/bag-out. Ale z příliš častého servisu a výměny nemusíte mít obavy, jednotka má dlouhé servisní intervaly.

 

Možné konfigurace

Jednotku WallPro lze snadno přizpůsobit Vašim konkrétním potřebám. Verze s jedním odsávacím ramenem má dokonce 3 výkonnostní verze - Standard, Power a PowerPlus. Odsávací ramen lze volit u všech variant v délce 3 nebo 4 metrů. Odsávací ramena je možné instalovat přímo na filtrační jednotku či na zeď. Pro ještě jednodušší údržbu lze volitelně objednat rozšiřující sadu pro odpadní nádobu.

 

Výkonové hladiny jsou vhodné pro odsávání zplodin ze svařování od střední intenzity svařování až po velmi náročné aplikace:

 • Standard při středně silné produkci zplodin.
 • Power při středně silné až silné produkci zplodin.
 • PowerPlus pro aplikace s velmi vysokou produkcí výparů (pouze u verze WallPro Single).

 

WallPro PowerPlus

Nejvýkonnější verzí je WallPro PowerPlus; jedná se o kombinaci jednoho odsávacího ramene KUA s největším průměrem (200 mm) a nejvýkonnějšího ventilátoru. Tato jednotka má kapacitu odsávání 1800 m³/h. Pro srovnání - model Standard má kapacitu 1000 m³/h. Jednotka WallPro PowerPlus je speciálně určena pro aplikace, při nichž dochází ke vzniku velmi velkého množství dýmů a prachu, jako jsou robotické svařování, svařování při vysokých proudech a svařování pomocí plněných elektrod.

 

Účinný filtr s dlouhou životností

Bezpečné pracovní prostředí ze zajištěno vysoce účinnou filtrační kazetou s PTFE membránou. Materiál membrány zachycuje a filtruje nečistoty na povrchu filtračního materiálu a brání jejich hlubokému pronikání do filtru. Jedná se o vysoce efektivní a velmi vhodnou konstrukci filtru pro samočistící systémy. Tlakově řízený systém čištění spolu se zesilovačem pulzů stlačeného vzduchu RamAir™ zajišťují efektivní a ekonomický oklep filtru.

Pro mimořádně vysokou efektivitu čištění filtru je navíc jednotka standardně vybavena offline čištěním. Offline čištění je čištění filtrační kazety pomocí pulzů stlačeného vzduchu při vypnutém ventilátoru. Tato metoda čištění je běžně používána v centrálních filtračních systémech a je známa svou bezkonkurenční účinnost. A nyní je i standardní součástí jednotek Plymovent WallPro.

Díky této jedinečné kombinaci funkcí, které optimalizují proces čištění filtru, mají jednotky Plymovent WallPro nízké provozní náklady a dlouhou životnost filtru.

 

V souladu s třídou svařování W3

Filtrační jednotka WallPro je vhodná pro filtraci škodlivin vznikajících při svařování jak běžné, tak nerezové oceli. WallPro je vyrobena v souladu s normou ISO-EN 15012-1:2013 třída svařování W3. V případě recirkulace filtrovaného vzduchu při svařování nerezové oceli je v řadě zemí vyžadována klasifikace W3.

 

Vlastnosti

 • Unikátní koncept bezprašné údržby
 • Bezpečné pracovní prostředí díky vysoce účinné filtrační kazetě
 • Splňuje podmínky normy ISO-EN 15012-1:2013 třída svařování W3
 • Nízké provozní náklady a dlouhá životnost filtru
 • Samočistící filtr, včetně funkce offline oklepu filtru
 • Výběr ze 3 úrovní výkonu, dle Vašich specifických potřeb

Doporučeno pro

 • Svářecí aplikace běžné a nerezové oceli
 • Střední, těžké a velmi těžké zatížení kouřem
 • PowerPlus: Pro aplikace, při nichž dochází ke vzniku velmi velkého množství dýmů a prachu, jako např. automatické svařování nebo svařování pomocí plněných elektrod.

 

Recenze

Napsat recenzi

Stacionární filtrační jednotka Plymovent WallPro Double

Stacionární filtrační jednotka Plymovent WallPro Double

WallPro je samočistící odsávací zařízení pro profesionální svářeče. Vhodné pro svařovací dýmy vznikající při sváření klasické i nerezové oceli

Příslušenství

Doporučené příslušenství nebo související produkty:

Podobné produkty

Produkty ze stejné kategorie: