Stacionární filtrační jednotka Plymovent MonoGo

Hodnocení 

Plymovent

U výrobce (3 pracovní týdny)


Fixní odsávací a filtrační jednotka z řady GoLine pro příležitostné svařování; 2, 3 nebo 4 metrové odsávací rameno; výběr ze 2 typů filtru

Více informací

59 275 Kč bez DPH

71 723 Kč s DPH

Zobrazit cenu v EUR


B B

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

Historie ceny

Stacionární filtrační jednotka Plymovent MonoGo

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

Recenze

Více informací

MonoGo je výchozím bodem k ochraně proti expozici svařovacím výparům. Obvykle se používá k odsávání příležitostných a lehkých svařovacích aplikací.

Stacionární filtr svařovacích zplodin za bezkonkurenční cenu

 

MonoGo je kompaktní odsavač svařovacích dýmů s jedním odsávacím ramenem, ideální pro fixní pracoviště. Jednotka se připevňuje na zeď a pomocí odsávacího ramene má pracovní dosah až 4 metry. MonoGo má certifikaci W3, což ji činí vhodnou i pro odsávání zplodin pocházejících ze svařování nerezové oceli.

Produkty GoLine jsou vynikajícím výchozím bodem pro ochranu proti expozici svářecím dýmům.

 

Pro koho?

Tato nástěnná stacionární filtrační jednotka s odsávacím ramenem je doporučena pro občasné a lehké svařovací aplikace například v autoservisech, svářečských či průmyslových školách, malých pracovištích a v zemědělském sektoru. Také se hodí pro odsávání zplodin ze svařování TIG.

 

2 verze

MonoGo je k dispozici ve 2 variantách: MonoGo a MonoGoPlus. Jednotka je vždy vybavena jedním odsávacím ramenem. A to v délce 2, 3 nebo 4 metry dle požadavků a možností zákazníka. Obě odsávací jednotky MonoGo vydávají akustický signál při zanesení filtru a mají integrovaný deflektor jisker pro zvýšenou bezpečnost. Servisní indikátor upozorňuje na potřebu výměny filtrů, které jsou vždy jednorázové.

 

MonoGo

MonoGo je tou úplně nejzákladnější odsávací jednotkou. Plocha jejího filtru je 15m2. Dodávána je s hadicovým odsávacím ramenem EconomyArm o délce 2, 3 nebo 4 metry. Jedná se o cenově výhodnou volbu pro příležitostné svařování na pracovních stolech nebo v jejich blízkosti.

 

MonoGo je vhodné pro občasné svařování, při spotřebě cca. 1 cívky pevného drátu nebo 7,5 kg svařovacích elektrod za měsíc. Při svařování TIG je z důvodu nízkému množství vznikajících zplodin použití neomezeno.

 

 

MonoGoPlus

Jednotka MonoGoPlus je ideální pro lehké až pravidelné svařování. Vždy je vybavena kovovým odsávacím ramenem KUA o délce 2, 3 nebo 4 metry. Ramena KUA jsou u našich zákazníků dlouhodobě volbou číslo 1! S filtrační plochou 26m2 je kapacita jednotky MonoGoPlus mnohem vyšší než u základního modelu.

 

MonoGoPlus je doporučeno pro svařování, při orientační spotřebě 2 cívek pevného drátu nebo 15 kg elektrod za měsíc.

 

Vlastnosti

 • Účinná ochrana proti expozici svařovacímu kouři
 • Vynikající poměr cena x výkon
 • 2 stupně filtrace pro delší životnost filtrů
 • Zvýšená bezpečnost díky integrované desce vychylující jiskry
 • W3 klasifikace
 • ISO 15012-1

Doporučeno pro

 • Lehké svařovací činnosti
 • Svařování klasické i nerezové oceli
 • TIG svařování
 • Autoservisy
 • Zemědělský sektor
 • Svařovací školy
 • Technické/průmyslové školy

Recenze

Napsat recenzi

Stacionární filtrační jednotka Plymovent MonoGo

Stacionární filtrační jednotka Plymovent MonoGo

Fixní odsávací a filtrační jednotka z řady GoLine pro příležitostné svařování; 2, 3 nebo 4 metrové odsávací rameno; výběr ze 2 typů filtru

Příslušenství

Doporučené příslušenství nebo související produkty:

Podobné produkty

Produkty ze stejné kategorie: