Mobilní filtrační jednotka Plymovent MobileGo

Hodnocení 

Plymovent

1 ks

Skladem


Mobilní odsávací a filtrační jednotka z produktové řady GoLine pro příležitostné svařování klasické i nerezové oceli; 2 nebo 3 metrové odsávací rameno; výběr ze 3 typů filtru

Více informací

38 575 Kč bez DPH

46 676 Kč s DPH

Zobrazit cenu v EUR


B B

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla

Historie ceny

Mobilní filtrační jednotka Plymovent MobileGo

Naše cenotvorba se pokaždé řídí zásadami férové ceny. Nehýbeme uměle cenami a nechvástáme se přestřelenými procenty. U každého produktu vždy najdete historii ceny.

×

Více informací

Recenze

Ke stažení

Více informací

MobileGo je kompaktní a výkonná jednotka pro odsávání a filtraci svařovacích výparů. Je navržena jako nejzákladnější model pro příležitostné svařování a aplikace, u nichž nevzniká přílišné množství dýmů. Díky čtyřem kolečkům lze jednotku po pracovišti velice snadno přesouvat na požadované místo. MobileGo jednotky jsou vybaveny jednorázovými filtry a jsou certifikovány na třídu svařovacích výparů nesoucích označení W3. Lze je tedy použít na výpary pocházející ze svařování jak klasické, tak nerezové oceli.

 

Pro koho?

Jedná se o ideální prvotní řešení odsávání svařování např. pro opravny automobilů, svářečské, průmyslové či technické školy, malá pracoviště nebo zemědělský sektor.

 

3 verze

MobileGo je k dispozici ve 3 variantách: MobileGo, MobileGoPlus a MobileGo AC. Jednotka je vždy vybavena odsávacím ramenem. A to v délce 2 nebo 3 metry, dle rozměrů obrobku a dispozice pracoviště. Obě odsávací jednotky MobileGo vydávají akustický signál při zanesení filtru a mají integrovaný deflektor jisker pro zvýšenou bezpečnost. Servisní indikátor upozorňuje na potřebu výměny filtrů.

 

MobileGo

MobileGo je tou úplně nejzákladnější odsávací jednotkou. Plocha jejího filtru je 15m2. Dodávána je s hadicovým odsávacím ramenem EconomyArm. Jedná se o finančně úspornou variantu základního odsávání a filtrace zplodin ze svařování.

MobileGo je doporučeno pro občasné svařování, při spotřebě cca. 1 cívky pevného drátu nebo 7,5 kg svařovacích elektrod za měsíc.

 

MobileGoPlus

Jednotka MobileGoPlus je vždy vybavena kovovým odsávacím ramenem KUA. Ramena KUA jsou u našich zákazníků dlouhodobě volbou číslo 1! MobileGoPlus patří mezi základní odsavače škodlivin ze svařování. Plocha filtru je téměř dvojnásobná oproti předchozímu modelu, a to konkrétně 26m2.

MobileGoPlus je doporučeno pro svařování, při orientační spotřebě 2 cívek pevného drátu nebo 15 kg elektrod za měsíc.

 

MobileGo AC

MobileGo AC je vybavena aktivním uhlíkovým filtrem, neobsahuje tak hlavní HEPA filtr. Hmotnost aktivního uhlí ve filtru je 15 kg. Jednotka je dodávána s hadicovým odsávacím ramenem EconomyArm. Určena je pro odstranění nežádoucích plynů, pachů a těkavých organických látek.

 

Vlastnosti

 • Účinná ochrana proti expozici svařovacímu kouři
 • Vynikající poměr cena x výkon
 • Snadné manévrování
 • 2 stupně filtrace pro delší životnost filtrů
 • Zvýšená bezpečnost díky integrované desce vychylující jiskry
 • W3 klasifikace
 • ISO 15012-1



Doporučeno pro

 • Lehké svařovací činnosti
 • Svařování klasické i nerezové oceli
 • TIG svařování
 • Autoservisy
 • Zemědělský sektor
 • Svařovací školy
 • Technické/průmyslové školy

Recenze

Napsat recenzi

Mobilní filtrační jednotka Plymovent MobileGo

Mobilní filtrační jednotka Plymovent MobileGo

Mobilní odsávací a filtrační jednotka z produktové řady GoLine pro příležitostné svařování klasické i nerezové oceli; 2 nebo 3 metrové odsávací rameno; výběr ze 3 typů filtru

Ke stažení

Brožura MobileGo (EN)

brožura mobilních filtračních jednotek Plymovent MobileGo v anglickém jazyce

Ke stažení (164.61k)

Technický list MobileGo (EN)

technický list mobilní filtrační jednotky Plymovent MobileGo v anglickém jazyce

Ke stažení (538.45k)

Technický list MobileGo+ (EN)

technický list mobilní filtrační jednotky Plymovent MobileGo Plus v anglickém jazyce

Ke stažení (539.01k)

Příslušenství

Doporučené příslušenství nebo související produkty:

Podobné produkty

Produkty ze stejné kategorie: