0,- Kč
Nejste přihlášen!
Nákup s registrací

   

GPS navigace MIO Spirit S555u

GPS navigace MIO Spirit S555u MIO Spirit S555u GPS navigace,LCD4,7",TMC,BT,EU(44)

Výrobce:
Číslo produktu:
Stránka produktu:
Uvedení do prodeje: 29. 07. 2010

Dostupnost: Skladem
Záruční doba:

Popis produktu

Galerie

Ke stažení

Dotaz na zboží

Související zboží

44 zemí 02.2009, TMC, BT HF/data, 3D landmark, Lane info, Direct Search, ClearView, Capture button, Eco routing, Music player, Live Weather, Travel books, Roadside Assistance, Navpix, Screensaver, LCD 4,7"

!!!POZOR TATO VERZE JE ODLIŠNÁ OD VERZÍ PRO JINÉ STÁTY!!! OBSAHUJE PODROBNĚJŠÍ MAPY!!!

Hi-tech funkce ve stylovém designu.

Oproti verzi S505 obsahuje navíc
- BlueTooth Handsfree
- Záznam komentáře k oblíbeným bodům
- Předpověď počasí
- Multimediální přehrávač

ULTRATENKÝ DESIGN
Mio Moov řady S je mistrovský kousek designu, tento nádherně navržený, nezvykle tenký a elegantní přístroj se může pochlubit ohromným množstvím funkcí. I s 4,7" displejem je tato navigace snadno přenosná.

LCD 4,7" GLIDE TOUCH
Díky nejnovější technologii ovládání GLIDE TOUCH je použití tohoto přístroje snadné a intuitivní jak kdykoliv před tím. Nový systém GLIDE TOUCH byl kompletně přepracován a přizpůsoben ještě pohodlnějšímu ovládání zejména ve zhoršených podmínkách jízdy.
Nebojte se většího displeje o rozměru 4,7". Ač je to k nevíře, tak celé zařízení vykazuje menší rozměry než předchozí řada Moov s displejem 4,3". Toho jsme dosáhli díky nové koncepci rozložení prvků a jejich další miniaturizaci.

INOVOVANÉ VYHLEDÁVÁNÍ
Stačí zadat jakákoli klíčová slova a najdete body zájmu (POI) stejně snadno jako na internetu.
Hledání adres. Teď už rychle a snadno najdete jakékoli místo – tato funkce vám vypisuje na displej celé adresy a prediktivní klávesnice okamžitě ukazuje možné výsledky.

FOTONAVIGACE NAVPIX™
Využijte fotonavigaci NavPix™ ke snadnému naplánování cesty – ani nebudete muset zadávat adresu. Stáhnete si zdarma geotagované fotografie z Googlu™ a Flickru™ a jedním kliknutím je využijte jako POI k navigaci.

MIOMORE DESKTOP
Naplánujte si trasy v pohodlí na svém počítači – zastávky, jídla, tankování, nebo průjezdní body. Pak si přeneste trasy do svého Mia a můžete vyjet!

ZOBRAZENÍ TRUMAP™
Zobrazení TruMap™, které se inspirovalo papírovými mapami, umožňuje skutečně snadnou navigaci. V zájmu přehlednosti jsme zjednodušili grafiku a barvy. Díky přirozenému bílému pozadí může vaše trasa vyniknout, takže ji rozeznáte na první pohled.

EXPLORE MÓD (PROZKOUMAT)
S touto funkcí si můžete intuitivně a snadno prohlížet mapy a dozvědět se více o bodech zájmu (POI) poblíž místa, kde se nacházíte. Když někam dojedete, stačí se jen dotknout tlačítka Prozkoumat v menu Spirit a kolem vašeho okolí se objeví virtuální kruh, v němž se zvýrazní okolní zajímavosti spolu s detailními informacemi o nich.

TRAVEL BOOK Integrovaný cestovní průvodce
Zjistěte, co stojí za vidění v nejpopulárnějších evropských městech. Prohlížejte si detailní výčty turistických atrakcí, podniků, kde se dá najíst nebo přespat, to vše doplněné spoustou informací a fotografií. Když si mezi POI najdete zajímavost, pak o ní v menu budou detailní informace.

DEMO SHOP MODE - SCREENSAVER
Funkce, kterou přivítají nejen počáteční uživatelé pro seznámení se se zařízením, ale i samotní prodejci k propagaci tohoto skvělého zařízení. Ve velmi přehledném průvodci, čí prezentaci budete provedeni a seznámeni s unikátními vlastnostmi tohoto zařízení.

ROADSIDE ASSISTANCE
Nainstalované údaje o radarech vám pomohou jezdit v rámci maximální povolené rychlosti. Pokud povolenou rychlost překročíte nebo se budete blížit radaru, obrazové i slovní varování vám dá dost času, abyste bezpečně zpomalili.

LANE INFO
Díky této funkci budete vždy ve správném silničním pruhu. Jasné a snadné pokyny k zabočení do příslušného pruhu vám zaručí, že při příjezdu na křižovatku nebo na výjezd budete vždy ve správném pruhu.

ECO ROUTING
Nově přidaná funkce, která rozšiřuje dosavadní možnosti při plánování trasy. Neplánuje cestu pouze podle prostých algoritmů, ale bere v úvahu i dodatečné atributy nejčastějších jízdních vlastností řidičů a navrhne trasu, která je přizpůsobena požadavkům a zkušenostem i méně zkušeným řidičům.

RDS-TMC
Díky integrovanému RDS-TMC přijímači budete vždy informováni o dění na vaší trase. Můžete tak minimalizovat zdržení se v dopravních zácpách či neefektivnímu objíždění dočasně uzavřených úseků. Tato služba příjmu dopravních hlášení je pro zařízení MIO zcela zdarma.

MAPY (ke dni 18.6.2009) + 3D budovy
Nejnovější mapy 44 evropských států ve verzi 2009.02

U příležitosti uvedení nových modelů MIO na náš trh můžete jako první "odlovit" cache GC1V9TJ
Více o Geocachingu na: www.geocaching.cz, www.geocaching.com, www.nicque.com\pqz

Upozornění:
Mějte na paměti, že nejnovější mapové podklady jsou vždy připravovány před produkcí vlastního zařízení a před uvedením zařízení do distribuce. Přestože se firma MIO snaží dodávat vždy aktuální mapy do svých zařízení, nemůže vzhledem k uvedenému zaručit absolutní shodu s reálnou sítí dopravní komunikace. Tato skutečnost nemá však vliv na základní fungování zařízení a systému, ale stále je schopna zaručit úspěšnou navigaci do místa určení dle zadaných parametrů a mapových podkladů v zařízení.

 
 
 
 
 

Kolik je dvakrát tři?   

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace